123FlashChat v9.9 Ultimate Unlimited Lisansı 2017 Türkiye

123 Flash Chat v9.9 Ultimate Unlimited

123flashchat 2017

123flashchat sohbet sistemini bilen biliyor, bilmeyenler ise sistemin nasıl çalıştığını ve özelliklerini öğrenince hayran kalıyor. Günümüzde bir çok sesli sohbet veya kameralı sohbet sade yazılı sohbet sistemleri mevcut zaten. Bundan bir 8,10 yıl öncesine gidecek olursak o dönemlerde yazılı sohbet sistemleri baya bir tutuluyordu,mirc java veya javasız chat sistemleri, xat sohbet irc sohbet vb. bir arada sesli sohbet sistemleri baya bir tutuldu ki halende kullanılmakta, Ama ondada kullanıcıyı sıkan şey bilgisayara eklenti indirme vs. Ama flashchat sisteminde bu gibi sorunlar yok üstelik hem sade yazılı sohbet, hem sesli sohbet hemde görüntülü sohbet olarak sisteminizi kendinize göre entegre etme özelliği var diğerlerinden farklı kılan yanlarından biride bu zaten.

Flash Sohbet yazılımında bir çok özellik var bunu kullandıkça ve öğrendikçe göreceksiniz, Misal Html kod ile hem bilgisayardan hemde telefondan rahatça kasmadan sohbet edilebiliyor. Ve sitenize link üzerinden giren ziyaretçi otomatik olarak mobil sayfaya yönleniyor. Flash chat sisteminde avatar sohbet modülü ile sohbeti biraz daha keyifli hale getirebilirsiniz, bu avatar chat modülünde cafe,restoran,park gibi bir çok sohbet alanı bulunmaktadır dilerseniz sitenizde bu modülü kullanabilirsiniz.

Günümüzde yine sohbet katılımcıları genellikle mobil telefon üzerinden sohbet odalarına katılmakta. 123 flash chat sistemi ile mobil android veya tablet üzerinden sohbet yapmak için veyahut arkadaş bulmak için giriş yapan insanları kendi mekanınızda ağırlamak ve en iyi sohbet sitesini oluşturmak için sizde bir 123flash sohbet sistemine sahip olmalısınız.

123Flashchat lisansı aldıktan sonra, istediğiniz kadar sınırsız sayıda chat odaları oluşturabilirsiniz yani dünyanın her yerinden giriş yapan kullanıcılara özel olarak her ülkeye ait bir sohbet odası oluşturabilirsiniz.Güçlü yönetim paneli ile her odaya ait bir admin belirleyebilir ve yetkilerini kısıtlayabilirsiniz. 123flashchat %90 Türkçe dili ile kullanımı biraz daha kolaylaştırıyor. Sosyal medya hesaplarıyla 123flashchat sistemine bağlanmakta o kadar kolay,Facebook,Gmail,Twitter, gibi sosyal hesaplar ile bağlanılabilir.

123 flash sohbet yazılımı hakkında bilgi almak veya chat lisansına sahip olmak için bize yazmaktan sakın olaki çekinmeyin. Hemen kendinize ait sohbet sitenizi oluşturabilirsiniz, yan menüde özellikleri inceleyebilir ve demo sayfamıza göz atabilirsiniz.