Kameralı Görüntülü Güçlü Java Flash Sohbet Sunucusu

123Flashchat yazılımında, Kameralı sohbet etmek için hiç bir engel yoktur,123flashchat tabanlı chat yazılımı güçlü alt yapıya ve kaliteli sıra dışı bir özelliğe sahiptir. HD kalitede kameralı chat keyfini genel ortamda veya özel odada yüz yüz görüşme ayrıcalığını sunan flashsohbet sisteminde sadece sesli olarakda iletişim kurabilirsiniz

123 PPV Yazılım Kameralı Sohbet
123Flash Chat ailesi v9.9 ürünü ile tanışalımız 3 sene olmuştur. 123 flash chat 9.9 Yazılım büyüleyici özellikleri sahiptir,web sitenizi Video kalitesi canlı HD olabilir. icracı video yayınlamak içinse web kamerası vede mikrofon seçebilir hatta çevrimdışı Video / görüntü / MP3 çalışabilirsiniz. Bu arada sanatçının ekran kullanıcıları çekmek için, oda logosu olabiliyor.

Görüntülü Sohbet Video Konferans
123 Flash Chat HTML istemci 123 Video Konferans ekledi video ekranı sol tarafta Flaş istemci üst taraftadıa yerleştirilebilir.

123Flashchat 9.9 Özel Vıp Üyelik Seviyeleri
Kullanıcı üyeler kazandıkları belirli sanal para ile isimlerine nicklere stilleri, yükseltmek için gerekli kredi yükleyerek renklenebilir ve ayrıca, Admin kendi isterse kullanıcıya renk verebilir.

123 Flashchat v9.9 Hediye Sistemi
hediye panel video panelinin altındaki yer alıyor. Görsel olarak daha güçlü olmak için ve sayısal bir gönderme-hediye duyurusu için (150 max) bazı hediyeler küçük olarak gönderilip ekranı süslüyor. Ayrıca panelde kim kime ne hediye göndermiş hatırlatılır.

Diğer 123 flash chat özellikleri
Özel avatar değişiklikleri, kullanıcı profil için resim yükleyebilir veya avatar olmak için kamerasından anlık görüntü alabilir.

Bir oda içinde oda listesi için değişiklikler mevcut yan odalara geçiş gibi.
Arkadaş listesi isteyen üyeyi listesine ekleyebilir.
Varsa mobil uygulama indirme linkini düğmelere ekleyebilir..
Fark edilmeden bir üyeyi susturmak için fonksiyon mevcuttur.
Özel sohbet penceresi daraltmak genişletmek için özelleştirebilir.
Kullanıcı listesine tıklayarak kişilerin profillerine erişebilir.
Gelişmiş Mesaj için değişiklikler, metin ve grafikleri birleştirmek için ses, önceden tanımlanmış mesaj destek BBCode gönderme.

Bir kayıtlı kullanıcı aynı anda birden çok sohbet istemcileri giriş yapabilirsiniz işlev eklemek, ancak aynı odada giremezsiniz.

Oda Ayarını yapabilirsiniz.
Ban Başına oda işlevini ekleyin: ban eylem bu tür tek bir oda ile sınırlıdır ve bir moderatör bunu yaparken yeteneğine sahiptir. Yani banlanan kişi diğer odalarına girme iznini verebilirsiniz.
Oda başına geçici / kalıcı moderatör atama işlevini ekleyin, geçici moderatör bir kez oda bırakarak gücünü kaybeder.
123Flashchat, 123Flashchat Crack, 123Flashchat Lisans, 123Flashchat Mobil, Flash Sohbet Siteleri, Görüntülü site aç, Kameralı sohbet kur, Oda aç kur.