Omegle sohbet, Omegle random Türkiye sohbet odaları canlı kameralı omegla +18 mobil chat sitesi.

Omegle Sohbet Odaları, Rastgele Random Odalar

Omegle rastgele video sohbet sunan sitelerin arasında yer alan chat odalarından biridir, 2008 senesinde yayınlanan site chat roulette’ den önce piyasaya çıkan tek site. Popüler rastgele video sohbet sitelerinden, herhangi 10,000’in üzerinde çevrim içi kullanıcıyı burada bulma imkanı vardır. Yıllar çok fazla değişiklik yapmamakla beraber trafik sıralamalarında üst sıralarda kalmayı başaran tek sitedir. Bu site, kendi orijinal modeliyle sürekli olarak büyümeye devam etmeyi başaran sitelerden biri.

Site ismini dünyanın 4 yanına duyurarak rastgele video sohbet sitelerinde liderlerden biri olmayı başarmıştır. Omegle’nin orijinal chat rouletteyle bir çok benzer yönü bulunmakta, 2 site de 17 yaşında web geliştirici tarafından açılmıştır 2 site de yaklaşık aynı zamanlarda yayına girmiş. Chatroulette, Omegle’den daha hızlı şekilde popülerleşmiş ama Omegle de senelerce popülerliğini arttırarak listemizdeki en iyi üç site sıralamasına girmeyi başarmıştır. Site Google Translate kullanılarak tüm dile çevrilmiştir ilgi alanlarınızı yazdığınızda sizi benzer ilgi alanlarına sahip kullanıcılarla bağlantıya geçirmek için iyi bir özelliklere sahiptir.

Omegle sitesi şimdilerle sürekli olarak Alexa sıralamasının ilk 5,000’i içinde yer alıyor git gide yükselmekte. Aynı şekilde devam ederlerse kısa zaman içinde en çok ziyaret edilen kameralı sohbet site arasına girmeleri şaşırtıcı olmayacak. Siteyi düzenli olarak kullanan kişiler sıralamalarda yukarılara çıkmalarına sektördeki diğer sitelerden daha hızlı yükselmelerine yardımcı olacak. İyi sohbetler